טכנולוגיה פורצת דרך

לפרטים נוספים צרו קשר

ניניספיץ’ מספקת טיפול דיגיטלי בהפרעות תקשורת, באמצעות שילוב מערכת דיגיטלית ייחודית, קלינאי תקשורת מורשים ומנוסים וצוות מסייע.

יתרונות הטיפול בניניספיץ׳

 נגישות נוחה בעבור המטופלים – טיפול בשעה ובמקום הנוח למטופל, ללא תור

היענות גבוהה לטיפול ולתרגול, המשפרת את סיכויי ההצלחה

מעקב אחר תוצאות הטיפול לצורך טיפול מותאם אישית

חווית טיפול משודרגת, המתאימה למאה ה-21

 

פלטפורמת ניניספיץ׳

הפלטפורמה שפותחה בניניספיץ’ כוללת את הרכיבים הבאים:

מערכת טיפול מרחוק – מחקרים הראו כי טיפול מרחוק בהפרעות תקשורת הוא שקול לטיפול פנים אל פנים, בעבור מגוון הפרעות תקשורת. 67% מקלינאי התקשורת בארה”ב מטפלים מרחוק. יתר על כן, טיפול מרחוק מאפשר קיצור זמן המפגש: “אני משלימה משימות, שבעבר ארכו 60 דקות, ב-35 דקות בלבד באמצעות טיפול מרחוק.” הפלטפורמה של ניניספיץ’ מאפשרת קיום מפגשים מרוחקים באמצעות שיחת וידיאו. המערכת מספקת מגוון רחב מאוד של תכנים – משחקים ופעילויות – העולה על כל הקיים בחדר הטיפולים הפיזי. בסיום הטיפול הקלינאי מייצר מרשם דיגיטלי– שיעורי הבית למטופל. המרשם זורם במערכת ניניספיץ’ לאפליקציה של המטופל, ולמסכי הבקרה של צוות המתרגלים – NiNiTeam.

אפליקציית מובייל לתרגול – תרגול יעיל ועקבי הוא המפתח לטיפול יעיל. רק על ידי תרגול המוח בונה עצמו מחדש, וגורם להטמעה של טכניקות הדיבור, ולאוטומציה שלהן. פלטפורמת ניניספיץ’ מכילה סביבת הטמעה, המיושמת כאפליקציה (אנדרואיד ואייפון), לצורך נוחות השימוש. האפליקציה מאפשרת תרגול עצמי, תרגול עם NiNiTeam, ותרגול עם מטופלים נוספים. מטופלים, הסובלים מהפרעות דיבור, נוטים לצמצם בדיבור; תרגול, מאידך, מחייב דיבור רב. מערכת ניניספיץ’ מכילה מגוון פעילויות מהנות, המעודדות את המטופל לתרגל. בקליניקה – המטופלים מקבלים משוב מקלינאי התקשורת. ניניספיץ’ מרחיבה את המשוב גם לתרגול, באמצעות אלגוריתמים אוטומטיים ומתוקפים להערכה של איכויות הדיבור. המשוב מחדד את תפישת הדיבור של המטופל, ומשפר את עקומת הלימוד.

מסך בקרה לקלינאי – בעוד שבקליניקה המטופלים ממוקדים בדיבור, הרי שבחיים האמיתיים קשה להם ליישם את הטכניקות אשר הקלינאי לימד. ניניספיץ’ מספקת לקלינאי מבט אל הדיבור של המטופלים בחיי היומיום – מדידה של היענות לטיפול, ביצועים בממדים שונים, והתקדמות. הקלינאי אף יכול להאזין לדיבור של המטופל במשימות תרגול שונות בסביבתו הטבעית. יתרה מכך, מסך הבקרה מאפשר לקלינאי לנצל טוב יותר את זמן הקליניקה. אין עוד צורך בשאלות “עם מי תרגלת השבוע?”, “תראה לי כיצד תרגלת”, או “האם יש לך חבר בכיתה שתוכל לתרגל איתו?” התשובות לכל השאלות האלה נמצאות במסך הבקרה, ובפלטפורמה. הקלינאי יכול כעת לנצל את זמנו ואת זמנו של המטופל לחידוד טכניקות טיפוליות.

שרתים לניהול חכם של הטיפול – מאחורי הקלעים של פלטפורמת ניניספיץ’ נמצאים שרתים חכמים. שרתים אלה עושים שימוש באלגוריתמיקה על-מנת לטייב את הטיפול. האלגוריתמים מזהים, מסווגים ומעריכים את הפרעות הדיבור. מערכת לוגיסטית חכמה מנהלת את תהליך הטיפול, ומספקת חווית טיפול עדכנית.

שותפים באקדמיה